Рятувальники допомагають людям впоратися з вогнем

Профілактика виникнення пожеж в житловому секторі залишається пріоритетним напрямком роботи співробітників ДСНС області. Рятувальники систематично проводять рейди та спілкуються із громадянами стосовно правил протипожежної безпеки в побуті. Так, 20 лютого в с. Просторе Чернігівського району співробітники Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу з населенням. Рятувальники завітали до жителів житлового сектору та у ході бесід нагадали про основні причини та наслідки виникнення пожеж, передає ЧЕРНІГІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ ДСНС у Запорізькій області.

         Не залишили фахівці ДСНС поза уваги і тему дитячих пустощів з вогнем. Рятувальники розповіли маленьким громадянам, про те що не можна грати сірниками, запальничками, свічками та іншими вогненебезпечними предметами наголосовши, до чого можуть призвести такі ігри. А дорослих закликали відповідально ставитися до питання виховання у дітей культури безпечної поведінки.

         На згадку про зустріч рятувальники залишали всім, з ким мали нагоду поспілкуватися тематичні листівки із зазначенням основних правил протипожежної безпеки в побуті та екстреного номеру Служби порятунку 101.