Поліція виявила наркотики у будинку рецидивіста

Громадянина, котрий чверть століття відбув за гратами, працівники Розівського відділення поліції Головного управління Національної поліції в Запорізькій області перевіряли на причетність до скоєння крадіжки. Той запросив поліцейських у будинок, щоб впевнилися у відсутності крадених речей. Але господар забув, що у приміщенні в нього знаходиться марихуана, передає сайт РОЗІВКА СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

19 лютого до Розівського відділення поліції ГУНП в Запорізькій області звернувся мешканець району, який повідомив про вчинення крадіжки з його домоволодіння. В ході проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці отримали інформацію про можливу причетність до згаданого злочину раніше неодноразово засудженого мешканця того ж села.

Громадянин, до якого завітали з перевіркою поліцейські, провів за гратами чверть століття за скоєння корисливих злочинів та умисного вбивства. Правоохоронцям він повідомив, що, мовляв, до згаданої крадіжки непричетний. А щоб поліцейські впевнилися у відсутності в будинку крадених речей, запросив їх до господи, давши на це письмову згоду. Під час огляду приміщень нічого з переліку викраденого дійсно не знайшлося. Але в спальні поліцейські виявили близько трьохсот грамів марихуани.

Даний факт було зареєстровано до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками за ч.1 ст.309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).