Поліцейські ліквідували наркопритон на Запоріжжі

Завдяки небайдужим громадянам запорізькі поліцейські не лише припинили діяльність наркопритону, а ще й затримали зловмисника, котрого розшукували правоохоронці іншого регіону, передає ДНІПРОРУДНЕ СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

У ході комплексного відпрацювання території Василівського району працівникам Головного управління Національної поліції в Запорізькій області надійшла інформація від мешканців Дніпрорудного. Громадяни повідомляли, що на території міста, у одному з помешкань по вулиці Ентузіастів, збираються підозрілі особи.

У ході перевірки поліцейські з’ясували, що згадана квартира використовується як наркопритон. Більше того, прямо у приміщенні виготовлявся опій. Кустарне виготовлення наркотику організував громадянин, котрого розшукували правоохоронці Одещини за скоєння пограбування.

За фактами відкрито кримінальне провадження за ознаками ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) та ст. 317 (Організація або утримання місць для незаконного вживання, виробництва чи виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодекс України.