На Бердянщині поліція вирішувала проблеми громадян

23 лютого начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша поспілкувався із жителями Бердянського району, передає БЕРДЯНСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на ГУ НП у Запорізькій області.

Зустріч тривала декілька годин і кожен з відвідувачів мав можливість змістовно розповісти про свою проблему та отримати професійну відповідь.

«За всіма скаргами громадян призначено перевірки, а у випадках, коли питання не входять до нашої компетенції, мої підлеглі порадять, куди звертатися» – зазначив під час зустрічі Олег Золотоноша.

Окрім цього, Олег Вікторович розпорядився відсторонити від виконання службових обов’язків на час перевірок двох працівників сектору реагування патрульної поліції та працівника сектору дорожнього нагляду.

Під час заходу голови вуличних комітетів відзначили професійність місцевих дільничних офіцерів поліції. А присутні представники адміністрацій навчальних закладів Бердянська подякували за профілактичну роботу, адже місцеві поліцейські постійно відвідують школи, ліцеї та проводять бесіди з учнями.

У рамках робочої поїздки очільник запорізької поліції зустрівся із представниками місцевої влади, з якими обговорив подальшу співпрацю задля зменшення рівня злочинності на території Бердянського району.